Ventilaator MeacoFan 360

Tootja: MEACO (Suurbritannia)

Õhuvool - kuni 360 m3/h,

Quiet Mark auhind

E-hind
69

Äärmiselt vaikne ventilaator
Tarneaeg 4-7 tp.: 3,00
<

MeacoFan 360 ventilaator on mõeldud väikestesse ruumidesse. See personaalne jahutusventilaator on äärmiselt vaikne ja kasutab vähe elektrit. MeacoFan 360 ventilaator on kuumal aastaajal suurepärane abiline, võimaldades teil arvuti taga istudes keskenduda ja pärast tööd lõõgastuda. Ventilaator sobib suurepäraselt magamistoas kasutamiseks. Väikeste mõõtmete tõttu leiate selle ventilaatori jaoks hõlpsalt ruumi.

 

Kõigi MeacoFan seeria ventilaatorite eripäraks on vaikne töö ja võimalikult väike elektritarbimine ilma õhuvoolu tõhusust kaotamata. MeacoFani ventilaatorid on saanud palju rahvusvahelisi auhindu ja saavad klientidelt suurepärast tagasisidet.

 

Quiet Mark auhind

Ventilaator MeacoFan 360 töötab eriti vaikselt ja on võitnud rahvusvahelise vaikse kaubamärgi auhinna ettevõtetele, kes seavad müra vähendamise prioriteediks igapäevaste seadmete väljatöötamisel ja müraprobleemidele lahenduste otsimisel. Tänu Meaco uuenduslikele lahendustele töötavad ventilaatorid sarnaste toodetega võrreldes väga vaikselt.

 

MeacoFan 360 ventilaator sobib suurepäraselt väikestesse tubadesse, nii magamistubadesse kui ka õpperuumidesse. Projekteeritud nii vaikseks kui võimalik, tekitab see ventilaator vaid 15 dB müra. See on ideaalne valik neile, kes otsivad tõhusat jahutust, mis ei tekita tüütut ventilaatori heli.

 

MeacoFan 360 ventilaatori vaikne töö

 

MeacoFan 360 ventilaator on piisavalt väike, et seda oleks sobiv ja lihtne paigaldada öökapile või aknalauale. Kasutatav alalisvoolumootori tehnoloogia tähendab, et ventilaator töötab võimalikult väikese energiakuluga. Kasutajale on loodud võimalus reguleerida vertikaalset õhuvoolu nurka, et kohandada ventilaator individuaalsete vajadustega. Ventilaatori toiteallikaks on nii tavaline toiteallikas kui ka USB-kaabel. Kõik Meaco tooted on toodetud selleks, et pakkuda kõrget funktsionaalsust ja pakkuda ostjale võimalikult suurt väärtust.

 

Juhtimine on lihtne, kasutaja saab töörežiime ühe nupuvajutusega muuta. Automaatne väljalülitusfunktsioon tähendab, et saate programmeerida ventilaatori teatud aja jooksul välja lülituma, vältides nii õhu liigset jahutamist une ajal ning elektrienergia raiskamist. Ilma täiendavate helide, piiksude ja meloodiateta - lihtsalt suurepärane välimus, vaikne ja tõhus jahutusventilaator.

 

MeacoFan 360 ventilaatori juhtimine

 

Tehnilised parameetrid:

  • Õhuvool - kuni 360 m3/h;
  • Energiatarve - 2,5-10 W;
  • Ventilaatori mootor - väikese energiatarbimisega alalisvoolu mootor;
  • Müratase - 15-50 dB;
  • Kaugjuhtimispult - Ei;
  • Quiet Mark auhind - Jah;
  • Pinge - 220-240V / 50Hz
  • Mõõdud - 298 x 209 x 213 mm;
  • Kaal - 1,36 kg;

 

Garantii

 

 

 

 

 

 

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan