Meist

Õhk on inimkonna ja planeedi elu oluline osa. Üha rohkem inimesi kogu maailmas tunneb huvi õhukvaliteedi vastu, mida nad hingavad mitte ainult õues, vaid ka siseruumides, kus inimesed veedavad suurema osa oma elust. Õige ja tervislik õhk ei takista mitte ainult haiguste ega allergiate teket, vaid parandab ka inimeste heaolu, keskendumisvõimet, lõõgastumist või vähendab isegi kulusid.

 

Täname südamest, et külastasite meie kodulehte ja tundsite huvi meie toodete vastu.

 

Ohukuivatid.ee - oleme spetsialiseerunud mikrokliima seadmete müüja. Mikrokliimavarustuse valikus on:

 

MISSIOON

Vahendame ainult usaldusväärseid ja professionaalseid õhukliimaseadmete tootjaid, kes juba kuuluvad rahvusvaheliste liidrite hulka. Investeerime pidevalt tarbijate koolitamisse nii sotsiaalmeedia kui ka tavameedia kaudu. Pakume oma veebilehel www.ohukuivatid.ee teavet toodete ja siseõhu kvaliteedi erinevate aspektide kohta võimalikult atraktiivsel ja arusaadaval viisil.

 

ETTEVÕTTEST

ORO EESTI OÜ on spetsialiseerunud siseruumide mikrokliima kvaliteedi parandamisele. Lai tootevalik, nii hindade kui ka tootespetsifikatsioonide osas, vastab iga kliendi vajadustele. Oleme üks suurimaid spetsialiseerunud müüjaid, kes tegeleb õhuniiskuse eemaldamise, õhuniisutamise ja õhu puhastamisega Eestis.

Meie filiaalid teistes riikides:

 

Jälgi meid sotsiaalmeedias:

PARTNERID

Partnerite kaart ohukuivatid.ee

 

Kodune optimaalne ja mugav õhuniiskuse tase ei kaitse mitte ainult teie vara kondensaadi, hallituse ja niiskusest tekkiva soovimatu kahjustuse eest, vaid veelgi tähtsam on, et kvaliteetne õhk, milles viibite muudab teid vähem väsinuks, tervemaks ja õnnelikumaks!