Tarne ja tasumine

Toodete tarne

 

Tooted tarnitakse klientideni järgnevatel viisidel:

 

1. Kullerteenuse kaudu kaupade kojutoomise reeglid:

1.1 Kullerid toimetavad kaubad kohale üle kogu Eesti. Ostja peab tellimuse vormistamisel täpsustama kauba täpse tarneaadressi.

1.2 Kohaletoimetamise hind on märgitud iga toote lehel (hinnad ei kehti tarnetele Hiiumaale ja teistele väiksematele saartele. Tarneteks saartele palun kontakteeruge e-kirja aadressil info@ohukuivatid.ee).

1.3 Toote hoonesse kandmine ei sisaldu tarnehinnas. Seda teenust saate tellida lisaks. Toote tuppa kandmise teenuse reeglid leiate SIIT.

1.4 Pärast kauba kohaletoimetamist tellimuses märgitud aadressile kohustub Ostja need kaubad ise vastu võtma. Kui Ostja ei võta kaupa vastu pärast kauba tarnimist Ostja poolt tellimuses märgitud aadressile, on Müüjal õigus see Ostja määratud aadressil üle anda teisele isikule. Sel juhul ei ole Ostjal õigust esitada pretensioone kauba teisele isikule üleandmise kohta.

1.5 TÄHTIS! Kauba pakend tuleb üle kontrollida kauba kättesaamisel. Pakendi, kaitsekile või kleebise kahjustumise korral või kauba koguse ja kaalu erinevuse korral märgitakse see saatelehele või keeldutakse toote vastuvõtmisest. Kauba vastuvõtmine ja saatelehe allkirjastamine ilma märkusteta loetakse, et tellimus on korrektselt kohale toimetatud.

 

2. Terminali tarnimise reeglid:

2.1 Terminalidesse toimetatud kaubale tuleb järgi tulla 3 tööpäeva jooksul hetkest, mil kuller teavitab Ostjat kauba kohale toimetamisest.

2.2 Terminali saab tarnida ainult neid kaupu, mis ei ületa terminalidele sobivat kaaluparameetrit ja mõõte. Kui Te ei näe tellimise hetkel terminali tarnimise võimalust, siis see tarneviis Teie tellitud tootele ei sobi ning soovitame valida mõne muu pakutava tarneviisi.

 

Tasumine

 

Saate toote eest tasuda järgnevalt:

- Pangaülekandega makstest läbi pangalingi või tasudes panga ülekandega ettemaksuarve alusel;

- Kulleriga kohaletoimetamisel sularahas või kaardiga.

 

Tasumine