Küpsiste poliitika

Küpsised on väikesed tekstifailid, mille teie arvutisse paigutavad külastatavad veebisaidid. Veebisaidid kasutavad küpsiseid, et aidata kasutajatel tõhusalt navigeerida ja teatud funktsioone täita. Küpsiseid, mis on vajalikud veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks, on lubatud seada ilma teie loata. Kõik muud küpsised peavad olema kinnitatud enne, kui neid saab brauseris seadistada.

  • Hädavajalikud küpsised. Vajalikud küpsised võimaldavad veebisaidi põhifunktsioone, nagu kasutaja sisselogimine ja kontohaldus. Veebilehte ei saa korralikult kasutada ilma rangelt vajalike küpsisteta.
  • Jõudlusküpsised. Jõudlusküpsiseid kasutatakse selleks, et näha, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad, nt. analüütilised küpsised. Neid küpsiseid ei saa kasutada konkreetse külastaja otseseks tuvastamiseks.
  • Reklaamküpsised. Sihtküpsiseid kasutatakse külastajate tuvastamiseks erinevate veebisaitide vahel, nt. sisupartnerid, bännervõrgustikud. Ettevõtted võivad neid küpsiseid kasutada külastajate huvide profiili koostamiseks või asjakohaste reklaamide kuvamiseks muudel veebisaitidel.
  • Funktsionaalsed küpsised. Funktsionaalsusküpsiseid kasutatakse veebisaidi külastajateabe meeldejätmiseks, nt. keel, ajavöönd, täiustatud sisu.

Turvalisus

Teie teabe turvalisus on meile oluline. https://www.ohukuivatid.ee/ kasutab erinevaid turvameetmeid, et vältida meile edastatud teabe väärkasutamist, kadumist või muutmist. Kuid kuna me ei saa garanteerida meile edastatud teabe turvalisust, peate meie teenusele juurde pääsema omal vastutusel.

ORO EESTI OÜ ei vastuta kolmandate isikute hallatavate veebisaitide toimimise ega teie suhtluse eest nendega. Kui lahkute sellelt veebisaidilt, soovitame teil üle vaadata teiste veebisaitide privaatsustavad, millega suhtlete, ja teha kindlaks nende tavade adekvaatsus.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust järgmistel viisidel:

ORO EESTI OÜ

info@ohukuivatid.ee