Ventilaator MeacoFan 1056

Tootja: MEACO (Suurbritannia)

Õhuvool - kuni 1056 m3/h,

Quiet Mark auhind,

Kaugjuhtimispult

E-hind
119

Soovitame! Vaikne ventilaator magamistuppa.
Tarneaeg 2-4 tp.: 3,00
<

Eriti vaikne ja energiasäästlik ventilaator MeacoFan 1056 on mõeldud kasutamiseks nii magamistubades kui ka üldistes majapidamisruumides. Rahvusvahelise Quiet Mark auhinna saanud 1056 ventilaator on loomulik valik neile, kes otsivad öösel usaldusväärset jahutuslahendust. Ventilaator on ideaalne abimees kuumadel suvepäevadel.

 

Ventilaator Meaco 1056 ei taga mitte ainult enamikest 1056 m3 õhku tunnis puhuvatest ventilaatoritest paremat õhuvoolu, vaid samal ajal tähendab selle mudeli vertikaalne ja horisontaalne õhuvool seda, et seintest ja esemetest tagasi põrkuv õhk jahutab ruumis kõiki, mitte ainult need, mis töötava ventilaatori kõrval asuvad.

 

MeacoFan 1056 ventilaator on vaikne, väga vaikne. Me mõistame, et ventilaatori tiivik võib teid hulluks ajada, eriti kui proovite magama jääda. Meaco ettevõtte peamine eesmärk oli luua võimalikult vaikne ventilaator, mida saaks kasutada magamistubades või mis tahes ruumis, mida soovite jahutada võimalikult väikese müraga.

 

Vaikse kaubamärgi auhind

Ventilaator MeacoFan 1056 töötab äärmiselt vaikselt ja on võitnud rahvusvahelise Quiet Mark auhinna ettevõtetele, kes seavad müra vähendamise prioriteediks igapäevaste seadmete väljatöötamisel ja müraprobleemidele lahenduste otsimisel. Tänu Meaco uuenduslikele lahendustele töötavad ventilaatorid sarnaste toodetega võrreldes väga vaikselt.

 

Independent best buy auhindGood housekeeping institute auhindT3 auhind

 

MeacoFan ventilaatoris on ühendatud turul juhtiva alalisvoolumootorite tehnoloogia suure õhuvooluga, tagades suure õhuvoolu vaikse ja madala energiakuluga. Alalisvooluventilaatori mootor pikendab oluliselt ka selle kasutusiga.

 

Õhuvoolu horisontaalselt ja vertikaalselt muutuv nurk tsirkuleerib õhku nii, et põrandale või lakke jõudes jaotatakse see ühtlaselt kogu ruumis ja seeläbi jahutatakse kõiki ruumis viibivaid inimesi, mitte ainult neid, kes puutuva õhuga otseselt kokku puutuvad.

 

MeacoFan 1056 ventilaator tööle

 

MeacoFan 1056 ventilaatori juhtimine on mugav ja lihtne. Taimeri funktsioon võimaldab teil valida aja, mille järel ventilaator ise välja lülitub, vältides sellega ruumi ülemäärast jahtumist öösel.

 

MeacoFan 1056 ventilaatori juhtimine

 

 

Tehnilised parameetrid:

  • Õhuvool - kuni 1056 m3/h;
  • Energiatarve - 9,5-23,5 W;
  • Ventilaatori mootor - väikese energiatarbimisega alalisvoolu mootor;
  • Müratase - 20-60 dB;
  • Kaugjuhtimispult - Jah;
  • Quiet Mark auhind - Jah;
  • Pinge - 220-240V / 50Hz
  • Mõõdud - 403 x 285 x 305 mm;
  • Kaal - 3,2 kg;

 

Garantii

 

 

 

 

 

 

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan