MIRA Õhuniisutaja (STYLIES)

Tootja: Stylies (Šveits)

Ruumidele kuni 50 m2
Tõhusus - 350 ml/tunnis
Juhtimine - elektrooniline

149

Elektrooniline LCD ekraan! 3-aastane garantii!
Tarneaeg 2-4 tp.: 3,00
<

MIRA - moodne külma auru õhuniisuti. Seadme ideaalne kuju garanteerib sellise suurusega õhuniisuti efektiivseima niisutusefektiivsuse.

 

Õhuniisutit MIRA on väga lihtne kasutada, sellel on 3 niisutuse intensiivsuseaset ja sisseehitatud hügrostaat, mis võimaldab kasutajal digiekraanil määrata soovitud õhuniiskuse tase. Kui ruumis on saavutatud soovitud niiskuse tase, lülitub seade ooterežiimile. Kui õhuniiskuse tase langeb alla soovitud taseme, jätkab õhuniisutaja automaatselt õhu niisutamist.

 

Õhuniisutil MIRA on spetsiaalne aroomiteraapia sahtel eeterlike õlide jaoks. Seade kasutab ka ioniseeritud hõbeda kuubikut, mis aitab hävitada vees olevaid baktereid.

 

MIRA - ainuke külma auru tehnoloogial töötab õhuniisuti, millele sobivad STYLIES katlakivi eemaldavad filtrid.

 


 

 Tehnilised andmed:

 • Niisutuse tõhusus - 350 ml/tunnis (8,4 L/päevas);
 • Sobib ruumidesse kuni - 50 m2;
 • Niisutuse tüüp - külm aur;
 • Veepaagi maht - 5,2 liitrit;
 • Juhtimine - elektrooniline;
 • Automaatne soovitud niiskuse tase toetus - olemas;
 • Müratase - 29 dB (madalaimal režiimil);
 • Energiatarve - 18W;
 • Värvus - valge;
 • Mõõtmed - 430 x 338 x 225 mm;
 • Netokaal - 3,6 kg;
 • Võimaldab aurustada lõhnu - jah;
 • Kaasas 2tk vahetatav õhuniisutusfilter;
 • Kaasas 1tk vahetatav ioniseeritud hõbeda kuubik

 

 

Miks mul õhuniisutit vaja on?

Meedikud soovitavad hoida ruumides niiskustaset vahemikus 40% kuni 60%. Kuiva õhu tõttu hakkavad silmad kipitama ja valutama, nahk kuivab ja kestendab, suu ja nina limaskestad kuivavad ning une kvaliteet halveneb. Lisaks on kuiva õhu korral ka märksa kergem külmetushaigustesse ja grippi haigestuda.

Ruumide siseviimistlus ja mööbel, mis on valmistatud puidust või kangastest (kardinad, vaibad jne), imab õhust väga palju niiskust. Kui õhk ruumis liiga kuivaks muutub, võivad puitu (põrandasse, mööblisse) praod sigineda ning õhus elektrostaatilised laengud tekkida. Ka puust muusikainstrumendid lähevad puidu kuivades häälest ära.

Külm õhk võib sisaldada märksa vähem niiskust kui soe õhk. Sel põhjusel langeb siseruumide niiskustase talvel sageli alla 30%. Mida suurem on vahe sise- ja välistemperatuuride vahel, seda kuivem on õhk ruumides. Niiskustaset on kõige lihtsam mõõta niiskusemõõtjaga. Pange niiskusemõõtja toa keskele, akendest ja ustest võimalikult kaugele, ning lihtsalt jälgige niiskuse näitu ekraanil. Juhul, kui niiskustase on madalam kui 40%, on teil vaja õhuniisutit. Kui niiskustase on kõrgem kui 60%, soovitame hankida niiskusekoguja, et hallituse tekkimist ennetada.

 

Kas tuulutamine tõstab ruumi niiskustaset?

Akende avamine külmal aastaajal ei aita ruumide niiskustaseme tõstmisele kuidagi kaasa. Kahtlemata on regulaarne ja lühiajaline tõmbetuul tervisliku värke õhu säilitamiseks ruumides vägagi oluline (talvel soovitatakse ruume tuulutada 3-5 korda päevas, mitte rohkem kui 5 minutit korraga), kuid liiga sage ja pikaajaline tuulutamine kuivatab õhku veelgi rohkem. Selle põhjuseks on asjaolu, et külmas välisõhus on väga vähe niiskust ning soojenedes muutub see veelgi kuivemaks.

 

Kas on tõsi, et toataimed ja pesu kuivatamine niisutavad õhku?

Toalilled, toiduvalmistamine, märg pesu jms võivad niiskustaset küll lühikeseks ajaks veidi tõsta, kuid sel viisil pole võimalik optimaalset niiskustaset pikema aja vältel säilitada. Kui ruumid on väga kuivad, avaldavad need tegevused niiskustasemele väga vähe mõju. Ka radiaatoritele riputatud märjad käterätid ja veega täidetud anumad suudavad niiskustaset veidi tõsta, kuid samuti vaid lühikeseks ajaks. Lisaks võivad liiga harva pestavad niisked tekstiilid muutuda bakterite leviku allikaks.

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan
Õhuniisutaja ALAZE Stylies