LEONIS Õhuniisutaja (STYLIES)

Tootja: Stylies (Šveits)

Ruumidele kuni 70 m2

Tõhusus - 500 ml/tunnis

Ultraheli

119

Sensorjuhtimisega! 3-aastane garantii!
Tarneaeg 2-4 tp.: 3,00
<

Stylies LEONIS on tõhus ultraheli õhuniisuti, mis on loodud nõudlikele klientidele. Šveitsi disainerite poolt loodud moodsa välimuse ja sensorjuhtimisega õhuniisuti sulandub teie kodu interjööri suurepäraselt. Ultraheli õhuniisuti Stylies Leonis töötab vaikselt ning sobib seetõttu suurepäraselt magamistuppa. Seade suudab aurustada kuni 12 liitrit vett ööpäevas, tagades lihtsalt mugava niiskustaseme ruumis. Õhuniisutis kasutatav eriti kvaliteetne katlakivifilter vähendab märgatavalt katlakivisetet seadme seintel ning valget katlakivitolmu niisutatava ruumi mööblil ja muudel pindadel.

 

Üheks õhuniisuti LEONIS eeliseks on vee antibakteriaalne topeltkaitse, mida võimaldab spetsiaalne ioniseeritud hõbeda kuubik ja vee soojendamise funktsioon. Kõige mugavam sisekliima on ruumides siis, kui nende suhteline õhuniiskus on vahemikus 40% kuni 60%. Õhuniisutisse integreeritud niiskusemõõtja võimaldab ruumide õhuniiskuse taset ja selle muutusi jälgida ning soovitavat õhuniiskuse taset seadistada. Tänu sellele töötab õhuniisuti LEONIS automaatselt ainult seni, kuni soovitud niiskustase on saavutatud, ning ei muuda ruumi õhku liiga niiskeks. LEONIS suur veemahuti laseb seadmel kaua ilma pausideta töötada.

 

Tehnilised andmed:

 

- Niisutuse tõhusus - 500 ml/tunnis (12 L/päevas);

- Sobib ruumidesse kuni - 70 m2;

- Niisutuse tüüp - ultraheli, kuum ja külm aur;

- Veepaagi maht - 5 liitrit;

- Juhtimine - elektrooniline, LCD ekraan;

- Automaatne soovitud niiskuse tase toetus - olemas

- Müratase - 32 dB;

- Energiatarve - 30W / 110W;

- Mõõtmed - 320 x 180 x 400 mm;

- Netokaal - 2,9 kg;

- Vahetatav filter (hävitab baktereid ja lubja tekket)

 

 

LEONIS Õhuniisutaja STYLIES

 

Miks mul õhuniisutit vaja on?

Meedikud soovitavad hoida ruumides niiskustaset vahemikus 40% kuni 60%. Kuiva õhu tõttu hakkavad silmad kipitama ja valutama, nahk kuivab ja kestendab, suu ja nina limaskestad kuivavad ning une kvaliteet halveneb. Lisaks on kuiva õhu korral ka märksa kergem külmetushaigustesse ja grippi haigestuda.

Ruumide siseviimistlus ja mööbel, mis on valmistatud puidust või kangastest (kardinad, vaibad jne), imab õhust väga palju niiskust. Kui õhk ruumis liiga kuivaks muutub, võivad puitu (põrandasse, mööblisse) praod sigineda ning õhus elektrostaatilised laengud tekkida. Ka puust muusikainstrumendid lähevad puidu kuivades häälest ära.

Külm õhk võib sisaldada märksa vähem niiskust kui soe õhk. Sel põhjusel langeb siseruumide niiskustase talvel sageli alla 30%. Mida suurem on vahe sise- ja välistemperatuuride vahel, seda kuivem on õhk ruumides. Niiskustaset on kõige lihtsam mõõta niiskusemõõtjaga. Pange niiskusemõõtja toa keskele, akendest ja ustest võimalikult kaugele, ning lihtsalt jälgige niiskuse näitu ekraanil. Juhul, kui niiskustase on madalam kui 40%, on teil vaja õhuniisutit. Kui niiskustase on kõrgem kui 60%, soovitame hankida niiskusekoguja, et hallituse tekkimist ennetada.

 

Kas tuulutamine tõstab ruumi niiskustaset?

Akende avamine külmal aastaajal ei aita ruumide niiskustaseme tõstmisele kuidagi kaasa. Kahtlemata on regulaarne ja lühiajaline tõmbetuul tervisliku värke õhu säilitamiseks ruumides vägagi oluline (talvel soovitatakse ruume tuulutada 3-5 korda päevas, mitte rohkem kui 5 minutit korraga), kuid liiga sage ja pikaajaline tuulutamine kuivatab õhku veelgi rohkem. Selle põhjuseks on asjaolu, et külmas välisõhus on väga vähe niiskust ning soojenedes muutub see veelgi kuivemaks.

 

Kas on tõsi, et toataimed ja pesu kuivatamine niisutavad õhku?

Toalilled, toiduvalmistamine, märg pesu jms võivad niiskustaset küll lühikeseks ajaks veidi tõsta, kuid sel viisil pole võimalik optimaalset niiskustaset pikema aja vältel säilitada. Kui ruumid on väga kuivad, avaldavad need tegevused niiskustasemele väga vähe mõju. Ka radiaatoritele riputatud märjad käterätid ja veega täidetud anumad suudavad niiskustaset veidi tõsta, kuid samuti vaid lühikeseks ajaks. Lisaks võivad liiga harva pestavad niisked tekstiilid muutuda bakterite leviku allikaks.

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan
Õhuniisutaja ALAZE Stylies