ZAMBEZI DD8L Õhukuivati (MEACO)

Tootja: MEACO (Suurbritannia)

Ruumidele kuni 70 m2
Töömaht - 8 L/päevas (Olenemata temperatuurist)
Juhtimine - elektrooniline

399

Elektrooniline LCD ekraan!
Tarneaeg 2-4 tp.: 5,00
<

 


Zambezi DD8L Meaco on üks arenenumaid niiskusimureid Euroopas. Õhukuivati on loodud pikaajalise kliendi tagasiside toel. Zambezi DD8L õhukuivati lahendab kergelt kõik liigniiskuse probleemid nagu näiteks hallituse levik ja akendel olev kondents. Seadme kasutamine on lihtne ja mugav. DD8L seadmed erinevad teistest konkurentidest sisse-välja lülitamise tehnoloogia poolest- kui õhukuivati jõuab soovitud niiskustasemeni, siis lülitab ta ennast täielikult välja (kaasa arvatud ventilaator). Seade kontrollib niiskuse taset üks kord iga poole tunni jooksul.

Zambezi DD8Li eeliseks on ka see, et ta on varustatud kellaga, mis lubab kellaajaliselt määrata millal ta töötab ja millal mitte.

Õhukuivatit on võimalik ühendada äravoolu voolikuga (komplektis kaasas), voolik ühendatakse veemahuti peal olevasse äravoolu otsikusse. Niiskuseimuril ei ole oluline mis ruumis ta paikneb. Üldine soovitus on seade panna elukoha keskele, kuna niiske õhk liigub alati kõige kuivemasse kohta, teistes tubades jäetakse uks lahti.

Kui aparaadi veemahuti täis saab, siis õhukuivati jääb automaatselt seisma ja lülitab ennast välja. Seadet on kerge hooldada- tal on juhtpaneelil "ohutuli" mis süttib põlema, kui mootor hakkab ülekuumenema. See on tingitud sellest, et filter on tolmu täis ja kuivati ei hakka enne tööle, kui filter on puhastatud. Filtrit pestakse jooksva vee all, märja lapiga või tolmuimejaga, puuduvad lisakulutused.

Zambezi DD8L kuivatit kasutatakse ainult kodustes tingimustes, mis tähendab, et ehitusjärgus ruumidesse aparaat ei sobi, tolmu, krohvi ja muu prahi pärast, mis ajavad aparaadi tolmu täis. Õhukuivati soojendab tuba, kuna puhub 10 kuni 12 kraadi soojemat õhku, kui toas on. Näiteks kui toas on 20 kraadi sooja, siis ta puhub 30 kuni 32 kraadist õhku. DD8L-il on 3 kiirust, esimene kiirus on 4 liitrit päevas, mida nimetame öörežiimiks, see kiirus on arvatavasti kõige vaiksem, võrreldes teiste õhukuivatitega. Teine kiirus on "päevane režiim" ehk 8 liitrit päevas, mis on tavaline kiirus, aga samuti vaiksem võrreldes kompressorkuivatitega. Kolmandaks kiiruseks on "pesukuivatusrežiim", mis kuivatab pesu mõne tunniga.

Me soovitame seda tüüpi kuivatit just tänu sellele, et ta töövõimsus ei sõltu toa temperatuurist. Kompressorseadmete miinuseks on see, et alla 20ne kraadi kõik kompressorkuivatid kaotavad oma tõhususe. Zambezi DD8L saab hakkama alates +1 C samade näitajatega (8L päevas).

DD8L niiskusimuril on kolme aastane garantii. Soovitame alles hoida originaalpakend, sest kui seadmega peaks midagi juhtuma, siis me saadame kulleri seadmele järgi.

Õhukuivatit on sobilik kasutada puhastes ruumides, garaažides, kus temperatuur on tugevalt alla 10ne kraadi (teised kompressor seadmed ei saaks seal hakkama), veinikeldrites, puhastes laoruumides jne. Zambezi DD8L juhtpaneelil on olemas ka ionisaator, mille tööraadius on kuni 10 meetrit ja mille puhul on kliiniliselt tõestatud, et see suudab hävitada nii tolmu, viiruseid, baktereid, hallitust, lõhnu, õhus lendlevaid seeni ja ka õietolmu.

 

Mis on õhuionisaator ?

 

Õhuionisaator on peaaegu hääletu seade, ilma mootorita ja tal puudub filter. Vastavalt õhusaastatuse tasemele teeb seade töö käigus suuremat või väiksemat susinat. Ionisaator tekitab negatiivseid õhuioone ning samas lagundab positiivsed õhuioonid. Protsessi käigus eemaldatakse õhust sigaretisuits, väävelhappegaasid, lämmastiku ühendid, vingugaas ja tolmuosakesed. Negatiivne õhuioon annab laengu tolmuosakestele, mis imetakse positiivselt laetud tolmukorje plaadile. Tolmuosakesed põletatakse 12 000 V pinge juures. Negatiivsed õhuioonid lagunevad keemiliselt ning eemaldavad ebameeldiva lõhna.

 

Õhuionisaatori toime:

 

- Eemaldab sigaretisuitsu, lõhnad, bakterid ja hallituse.
- Tõhustab ja kiirendab aju tegevust ning parandab õppimisvõimet.
- Leevendab kurnatust, stressi ja väsimust.
- Eemaldab allergiat, astmat ja bronhiiti põhjustavaid aineosakesi.
- Eemaldab õhusaastust, tolmu.
- Leevendab hingamisteede haigusi.
- Vähendab alkoholi järelmõjusi.

Meaco on Briti firma mis on spetsialiseerunud õhukuivatitele juba üle 20 aasta. Meaco osaleb paljudes sotsiaalselt vastutustundlikes projektides. Iga ostetud Zambezi DD8L tootega, annetab Meaco 2 naela Aafrika elevantide kaitseks.


Tehnilised andmed:

 

 • Ruumidele kuni 70 m2;
 • Töömaht - 8 L/päevas, (olenemata temperatuurist);
 • Automaatne soovitud niiskustaseme toetus - olemas;

 • Puhub välisõhust 10-12 kraadi soojemat õhku;
 • Juhtimine - elektrooniline LCD ekraan;
 • Filter - Antibakteriaalne filter;
 • Ionisaator - jah;
 • Ventilaatori kiiruseid - 3;
 • Õhuvool - 85/105/150 m3/tunnis;
 • Võimalus kasutada äravoolu ühendust - olemas;
 • Kollektori maht - 3 liitrit;
 • Taimer - jah;
 • Müratase - 41/45/50 dB;
 • Töötemperatuur - +10 - +370C
 • Elektritoide - 220-240V/50Hz;
 • Võimsus - 350W (riiete kuivatamise reziim 660W);
 • Mõõtmed - 358 x 200x 548 mm;
 • Netokaal - 7,8 kg.;

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan
SW seeria Wood´s õhukuivatid