DD8L Õhukuivati (MEACO)

Tootja: MEACO (Suurbritannia)

Ruumidele kuni 70 m2
Töömaht - 8 L/päevas
Juhtimine - elektrooniline

339

PARIM SEADE!
Tarneaeg 4-7 tp.: 3,00
<

DD8L Meaco on üks parimaid niiskusimureid! Sarnased tooted on BTI 2 ja WDD80, mis ei erine üksteisest palju. Ainuke erinevus on see, et DD8L lülitab ennast õhuniiskuse taseme saavutamisel täielikult välja, samal ajal kui BTI 2 ja WDD80 seadmetel jääb ventilaator sisse ning ainult kuivati lülitab ennast välja. See tähendab, et müra tase on DD8L-il vahelduv ja energiatarve väiksem, kuna kui õhukuivati saavutab talle ette antud õhuniiskuse taseme, siis DD8L-i niiskuseimur lülitab ennast täiesti välja ja kontrollib niiskuse taset üks kord iga poole tunni jooksul, samal ajal BTI 2 ja WDD80-l on niiskuse kontroll pidev.

Õhukuivatit on võimalik ühendada äravoolu voolikuga (komplektis kaasas). Voolik ühendatakse veemahuti peal olevasse äravoolu otsikusse. Niiskuseimuril ei ole oluline, mis ruumis ta paikneb. Soovitame seadme panna võimalikult elukoha keskele, kuna niiske õhk liigub alati kõige kuivemasse kohta. Teistes tubades jätke uks lahti.

Kui aparaadi veemahuti  saab täis, siis jääb õhukuivati automaatselt seisma ja lülitab ennast välja. Seadet on kerge hooldada- tal on juhtpaneelil "ohutuli" mis süttib põlema, kui mootor hakkab ülekuumenema, see on tingitud sellest, et filter on tolmu täis ja kuivati ei hakka enne tööle kui filter on puhastatud. Filtrit pestakse jooksva vee all, märja lapiga või tolmuimejaga, puuduvad lisakulutused.


DD8L kuivatit kasutatakse ainult kodustes tingimustes, see tähendab, et ehitusjärgus ruumidesse aparaat ei sobi, tolmu, krohvi ja muu prahi pärast, mis ajavad aparaadi tolmu täis. Õhukuivati soojendab tuba, kuna puhub 10 kuni 12 kraadi soojemat õhku, kui toas on. Näiteks kui toas on 20 kraadi sooja, siis ta puhub 30 kuni 32 kraadist õhku. DD8L-il on 3 kiirust, esimene kiirus on 4 liitrit päevas, mida nimetame öörežiimiks, see kiirus on arvatavasti kõige vaiksem, võrreldes teiste õhukuivatitega. Teine kiirus on "päevane režiim" ehk 8 liitrit päevas, mis on tavaline kiirus, aga on samuti vaiksem võrreldes kompressorkuivatitega. Kolmandaks kiiruseks on "pesukuivatusrežiim", mis kuivatab pesu mõne tunniga.

Soovitame seda kuivatit just tänu sellele, et ta efektiivsus ei sõltu toa temperatuurist. Nagu eelnevalt mainitud, siis kompressorseadmete miinuseks on see, et alla 20ne kraadi kaotavad kõik kompressorkuivatid oma tõhususe, kuid see toode saab hakkama igal temperatuuril 8L niiskuse kogumisega.

DD8L niiskusimuril on kolme aastane garantii, soovitame alles hoida originaalpakend, sest kui seadmega peaks midagi juhtuma, siis saame saata kulleri seadmele järgi.

Õhukuivatit on sobilik kasutada puhastes ruumides, garaažides, kus temperatuur on alla 10ne kraadi (teised kompressor seadmed ei saaks seal hakkama), veinikeldrites, puhastes laoruumides jne. DD8L juhtpaneelil on olemas ka ionisaator.

 

Mis on õhuionisaator ?

 

Õhuionisaator on peaaegu hääletu seade, ilma mootorita ja tal puudub filter. Vastavalt õhusaastatuse tasemele teeb seade töö käigus suuremat või väiksemat susinat. Ionisaator tekitab negatiivseid õhuioone ning samas lagundab positiivsed õhuioonid. Protsessi käigus eemaldatakse õhust sigaretisuits, väävelhappegaasid, lämmastiku ühendid, vingugaas ja tolmuosakesed. Negatiivne õhuioon annab laengu tolmuosakestele, mis imetakse positiivselt laetud tolmukorje plaadile. Tolmuosakesed põletatakse 12 000 V pinge juures. Negatiivsed õhuioonid lagunevad keemiliselt ning eemaldavad ebameeldiva lõhna.

 

Õhuionisaatori toime:

 

- Eemaldab sigaretisuitsu, lõhnad, bakterid ja hallituse.
- Tõhustab ja kiirendab aju tegevust ning parandab õppimisvõimet.
- Leevendab kurnatust, stressi ja väsimust.
- Eemaldab allergiat, astmat ja bronhiiti põhjustavaid aineosakesi.
- Eemaldab õhusaastust, tolmu.
- Leevendab hingamisteede haigusi.
- Vähendab alkoholi järelmõjusi.


Tehnilised andmed:

 

 • Ruumidele kuni 70 m2;
 • Töömaht - 8 L/päevas (ei olene temperatuurist)
 • Automaatne soovitud niiskuse tase toetus - olemas;

 • Puhub välisõhust 10-12 kraadi soojemat õhku;
 • Juhtimine - elektrooniline;
 • Filter - Antibakteriaalne filter;
 • Ionisaator - olemas;
 • Ventilaatori kiiruseid - 3;
 • Õhuvool - 80/100/115 m3/tunnis;
 • Võimalus kasutada äravoolu ühendust - olemas;
 • Kollektori maht - 2 liitrit;
 • Taimer - kuni 8 tundi;
 • Müratase - 39/43/48 dB;
 • Töötemperatuur - +1 - +400C
 • Elektritoide - 220-240V/50Hz;
 • Võimsus - 330W (riiete kuivatamise reziim 650W);
 • Mõõtmed - 351 x 188 x 500 mm;
 • Netokaal - 6,4 kg.;

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan
SW seeria Wood´s õhukuivatid