Söefiltrid õhukuivatile ARETE 10-12L

Tootja: MEACO (Suurbritannia)

Söefiltrid õhukuivatile ARETE® 10L, 12L;

3 filtri komplekt.

69

Tarneaeg 2-4 tp.: 3,00

Vahetatav filtrite komplekt õhukuivati mudelitele 10L ARETE ja 12L ARETE

 

Aktiivsöefilter tagab paremad võimalused lenduvate orgaaniliste ühendite ja lõhnade eemaldamiseks õhust. Seda tüüpi filter sobib ideaalselt köögi-, sigaretisuitsu või muude lõhnade vähendamiseks kodus. ARETE õhukuivatites saab kasutada korraga ühte filtrit, HEPA-d või aktiivsöe, nii et saate vastavalt hetkeoludele valida endale sobivaima.

 

Lenduvad orgaanilised ühendid (LOÜ) hõlmavad paljusid orgaanilisi ja tehislikke kemikaale, mida võib leida tavalistest majapidamisvahenditest, nagu puhastusvahendid, värvid, lakid ja pestitsiidid. Lenduvate orgaaniliste ühendite sissehingamine võib põhjustada tervisele kahjulikke mõjusid. Aktiivsöefiltrid vähendavad nende ainete hulka õhus ning annavad teie kodule meeldivama ja tervislikuma keskkonna.

 

Iga ARETE® õhukuivatiga on juba kaasas üks tasuta H13 HEPA filter. Kui soovite kodus pidevalt puhast õhku, tuleks seda filtrit vahetada vähemalt iga 3 kuu tagant. Vahetamisel on sul võimalik valida, kas jätkata H13 HEPA filtrite kasutamist või asendada need aktiivsöefiltritega. Aktiivsöefiltrite kasutamine tõstab õhukuivati helitaset ja vähendab kogutava vee efektiivsust.

 

 

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan