Kondensaadipump õhukuivati Arete MeacoDry jaoks

Tootja: MEACO (Suurbritannia)

Vee tõstekõrgus - kuni 2,5 m;

Sobiv ARETE® MeacoDry õhukuivatitele.

129

Tarneaeg 2-4 tp.: 3,00
<

Õhukuivatiteid MeacoDry ARETE® saab kasutada koos lisavarustusse kuuluva kondensaadipumbaga, nii et te ei pea ise paagist vett tühjendama. Spetsiaalselt MeacoDry ARETE® seeria jaoks välja töötatud kondensaadipumpa on väga lihtne ühendada ja see ei nõua eriteadmisi.

 

Kui õhukuivatit kasutatakse ruumis, kuhu Te ei saa iga päev tulla kuivatisse kogunenud kondensaati välja valama, siis miks mitte kasutada spetsiaalset pumpa, mis juhib vee kraanikaussi, vanni või läbi akna õue? Sellisel juhul saab õhukuivati oma tööd jätkata ega lakka töötamast, kui veepaak on täis, ega oota, kuni olete kogutud vee välja valanud.

 

Kondensaadipumba toitepistik ühendub otse õhukuivatis ettevalmistatud pistikupessa ning pumba pakendist leiab ka 3 meetri pikkuse vooliku kondensaadi jaoks. Pumba ühendamiseks asetage see lihtsalt veepaagi põhja, ühendage sellega veevoolik, ühendage pumba toitejuhe Arete® õhukuivati pistikupessa ja juhtige voolik välja kohta, kuhu soovite vee äravoolu. Kui kogutud kondensaat jõuab teatud tasemeni, käivitub pump automaatselt ja pumpab vett läbi äravoolutoru. Kondensaadipump käivitub ja seiskub automaatselt.

 

Tehnilised parameetrid:

  • Sobib õhukuivatitele - 20L, 25L ARETE® ONE MeacoDry;
  • Maksimaalne veetõstekõrgus - 2,5 m;
  • Pakendis on 3 m pikkune voolik

 

2 aastane garantii

 

 

 

 

 

 

 

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan