TALL155 Õhupuhastaja (Wood's)

Tootja: Wood's (Rootsi)

Tööruumala kuni 32 m2,
Juhtimine - elektrooniline
Funktsioon - õhupuhastaja

549

Toodetud Rootsis! Garantii kuni 10 aastat!
Tarneaeg 2-4 tp.: 3,00
<

Woods TALL 155 sobib paigutada seinale ja on spetsiaalselt mõeldud magamistoa või muude väiksete ruumide kasutamiseks. Tänu tema vaiksele müratasemele saab teda kasutada terve öö ja ta ei sega teie magamist. Woods TALL 155 on kompaktne - vaikne õhupuhastaja. Tänu madala energiatarbele ja peaaegu, et kuulmatu töötamine on parim valik kasutamiseks magamistoas. Ioniseeritud Active HEPA filter tagab kõrge õhuvooluhulga ja õhupuhastus madalama energiakuluga.Õhupuhasti korpus on valmistatud metallist, mis muudab seadme tugevaks ja hügieeniliseks, ei tekita mingit lõhna ja on peaaegu et 100% taaskasutatav.

Woods TALL 155 õhupuhastajal on kolm ventilaatori kiirust ja maksimaalne õhuvool on 150 m3/tunnis see tagab tema kasutamist ruumides kuni 32 ruutmeetrit. Iseärasuse poolest ta stiilne välimusega, mis puhastab õhku tolmust, õietolmust, bakteritest, väljaheitegaasidest, radoonist. Tänu oma väikesele energiatarbele ja madalale müratasemele TALL 155 õhupuhastajat saab kasutada terve päev ja öö, isegi siis kui teid pole kodus, see tagab teie kodus puhtuse, mis samuti mõjutab teie tervist. Woods TALL 155 õhupuhastajat saab monteerida seinale või paigutada põranda peale, on võimalik juurde tellida jalad ( kui kasutada põrandal ). Jalad on ostetavad lisavarustusena.


Tehnilised andmed:

- Tööruumala kuni 32 m2;

- Filtrid - HEPA (vahetatav 1 kord aastas)

- Ventilaatori kiiruseid - 3;

- Õhuvool - 50 / 75 / 150 m3/tunnis;

- Energiatarve - 4 / 10 / 18 W;

- Müratase - >27 dB;

- Mõõtmed - 105 x 505 x 500 mm;

- Kaal - 6,9 kg;

- Värvus - valge;


Kui vahetada HEPA filter iga 6 kuu tagant, saab pikendada garantii aega kuni 10 aastat! Vastasel juhul kehtib tavaline 2 aastane garantii

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan
Õhupuhasti GRAN 900 Wood's