Mobiilse konditsioneer paigaldamine

Neil, kes soovivad kodus liikuvaid konditsioneere kasutada, on probleem, kuhu viia sooja õhu väljalaskevoolik. Mõned liikuvad kliimaseadmete kasutajad puurivad ruumi seina sisse augu, viies kuuma õhu väljalaskevooliku läbi seina.

 

Teised, kes ei taha kodu sisekujundust rikkuda, juhivad sooja õhu väljalaste vooliku otsa läbi avatud akna. Sellisel juhul väheneb seadme efektiivsus ja säästlikkus oluliselt, kuna soe välisõhk siseneb ruumi taas avatud akna kaudu.

 

Esitleme mobiilse kliimaseadme paigalduskomplekti, mis aitab neid probleeme lahendada ning mobiilse kliimaseadme kasutamine muutub palju tõhusamaks ja mugavamaks. Paigalduskomplekt on mõeldud sooja õhu puhumiseks läbi avatud akna. Spetsiaalne kangas vähendab kuuma välisõhu sisenemist ruumi,  võimaldades kliimaseadmel teha oma tööd võimalikult kiiresti.

 

Mobiilse kliimaseadme paigaldamine

 

ERIPAKKUMINE!

Neile, kes praegu otsivad mistahes mobiilset kliimaseadet, TUTVUSTAME Sulle paigalduskomplekti!

Siit leiate kogu mobiilsete kliimaseadmete valiku.

 

Kinnituskomplekt kinnitatakse aknaraami ja avaraami vahele. Paigaldusmaterjali kõige olulisem omadus on madal soojusjuhtivus, mis mitte ainult ei võimalda sooja õhku tõhusalt väljapoole vabastada, vaid peatab ka kuuma õhu tagasituleku ruumi. Kinnituskomplekt on valmistatud vastupidavast, veekindlast materjalist, nii et vihm ei tekita teile probleeme. Materjal on paindlik, nii et saate vajadusel akna hõlpsalt sulgeda, ilma monteerimiskomplekti eemaldamata.

 

Mobiilne kliimaseadmete paigalduskomplekt on universaalne ja sobib kõigile tavaliselt kasutatavatele akendele, olenemata sellest, kas need on avatud paremalt või vasakult või ülevalt. Sobib ka sissetõmmatavate katuseakende jaoks. On oluline, et akna välisservad (välja arvatud osa, mis ühendab aknaraami avaneva raamiga) ei ületaks 400 cm. See pikkus on praktiliselt kõigi standardsete akende jaoks piisav. Pange tähele, et arvestatakse ainult kolme avanevat külge, millel pole aknaraami. Kui akna mõõtmed on suuremad või soovite mobiilse kliimaseadme vooliku läbi rõdu või muu ukse juhtida, on võimalus osta installikomplekti laiendatud versioon. Pikendatud kinnitusmaterjali pikkus on 560 cm. 

Mobiilne konditsioneeri kinnituskomplekt

Mobiilset kliimaseadme paigalduskomplekti saab kasutada aastaringselt nii ruumi jahutamiseks kui ka kütmiseks, kuna see on valmistatud materjalist, millel on madal soojusjuhtivus. Seetõttu ei pääse tuppa mitte ainult soe, vaid ka jahe õhk. Kütmisfunktsiooniga mobiilse konditsioneeri abil saate ühendada külma õhu väljalaskevooliku ja kasutada ära kliimaseadme soojuspumba tõhusat kütmist sügis- ja kevadhooajal, samal ajal kui põhiküte pole sisse lülitatud.

 

Allpool on mõned näited selle kohta, kuidas paigaldada mobiilse konditsioneeri kinnituskomplekt aknale, ja pildid selle kohta.

 

Mobiilse kliimaseadme paigaldamise näited  

 

Mobiilse kliimaseadme paigaldusjuhend

 

Kuidas paigaldada mobiilset kliimaseadet