HELOS Õhuniisuti + lisa õhuniisuti filtrikomplekt Stylies

Tootja: Stylies (Šveits)

Ruumidele kuni 45 m2,

Niisutusvõimus kuni 300 ml/tunnis,

Looduslik külma auruga niisutamine koos lõhna aurustiga

139
147

Täiendav niisutusfiltrite komplekt!
Tarneaeg 2-4 tp.: 3,00
<

Komplekt sisaldab:

 1. Õhuniisutaja HELOS Stylies;
 2. Täiendavaid niisutusfiltreid Stylies.

 

Ostes komplekti säästate! Täiendav niisutusfiltrite pakett, mille sees on kaks filtrit, võimaldab teil vanad ja kulunud filtrid kiiresti asendada. Niisutusfiltrid tuleks vahetada iga 1-3 kuu tagant sõltuvalt vee lubjasisaldusest ja kasutamise intensiivsusest. Selle komplekti ostmisel on teil piisavalt filtreid kogu aasta külmhooajaks.

 

Šveitsi firma Stylies poolt välja töötatud õhuniisuti HELOS niisutab külma auru loomuliku põhimõttega. Selle tööpõhimõttega õhuniisutajad ei jäta katlakivi ega kondensaati ümbritevatele pindadele ega tekita udu. HELOS Stylies niisutaja hoiab automaatselt soovitud õhuniiskuse taset, on kompaktne ja võtab vähe ruumi.

 

Stylies on spetsiaalselt õhukvaliteedi parandamise seadmete tootmisele spetsialiseerunud ettevõte Šveitsist, kelle stiilseid tooteid iseloomustab erakordselt madal elektritarbimine ja tööefektiivsus. Stylies seadmed on usaldusväärsed, mistõttu on HELOS õhuniisutajal 3-aastane garantii!

 

Õhuniisutaja Helos Stylies magamistoas

 

HELOS õhuniisutaja üks peamisi eeliseid võrreldes sarnase efektiivsusega õhuniisutajatega on selle oluliselt väiksem elektritarbimine. HELOS õhuniisuti, töötades kogu päeva peatumata maksimaalse kiirusega, tarbib kuus vaid 60 sendi (EUR) väärtuses elektrit! See on üks kõige tõhusamaid niisutajaid turul arvestades niisutatava vee koguse ja tarbitava energia hulka. Kuid isegi nii väikese energiatarbimise juures on HELOS Stylies õhuniisutajal olemas siiski kõik vajalikud funktsioonid õhuniisuti mugavaks kasutamiseks.

 

Sisseehitatud niiskusandur teavitab teid ruumi hetke tingimustest LCD-ekraanil. Õhuniisutajal on lihtne juhtimispult, mis võimaldab teil valida soovitud õhuniiskuse taseme ruumis, tagades seeläbi, et õhuniisuti töötab ainult siis, kui ümbritsevad tingimused seda nõuavad, ja ei niisuta õhku asjatult. Õhuniisutaja töökiiruse vähendamine muudab selle praktiliselt kuuldamatuks ning öise režiimi nupule vajutades lülitatakse niisutaja valgustus välja, pakkudes une ajal rohkem mugavust. Kui on vaja niisutamist kiirendada, saate maksimaalse töörežiimi valida vaid mõne nupuvajutusega. Kui valite režiimi AUTO, püüab niisutaja säilitada tootja poolt programmeeritud soovitatud niiskustaset. Lisaks on võimalus määrata õhuniisutaja automaatne väljalülitusaeg, kui soovite, et ruumi niisutatakse ainult teatud aja jooksul.

 

Helos Stylies õhuniisutaja kasutamine

 

Külma auruga niisutamise (aurustamise) tehnoloogia on kõigi õhuniisutusmeetodite seas üks loomulikumaid ja tekitab vähem ebamugavusi. HELOS Stylies õhuniisutaja kasutab niisutamiseks spetsiaalseid filtreid, mis küllastuvad veega. Niisutusseadme filtri puhas ja looduslik niiskus kandub sisse võetavasse õhku ja jaotub vaikse ventilaatori abil kogu ruumis. See niisutamistehnoloogia ei levita katlakivi, kuna filtreid läbib ainult puhas niiskus. Õhuniisutaja ümber ei hakka kondensaati kogunema, kuna õhk niisutatakse seadmes endas ning ruumi ei pihustata. Samuti ei tekita õhuniisutaja HELOS Stylies õhus uduefekti ega halvenda ruumis nähtavust.

 

Õhuniisutaja Helos töö

 

HELOS-niisutaja kasutab vahetatavaid ioniseeritud hõbekuubikuid, patenteeritud tehnoloogiat, mis pärsib bakterite kasvu vees, tagades seeläbi maksimaalse puhta ja tervisliku niisutuse. Niisutajal on ka spetsiaalne sahtel lõhna- ja eeterlike õlide jaoks. Lisage vaid paar tilka soovitud aroomi ja nautige kodu mugavust.

 

Õhuniisutaja eelis nr. 1 Vaikne töö

Õhuniisutaja eelis nr. 2 Äärmiselt madal elektritarbimine

Õhuniisutaja eelis nr. 3 Automaatne niiskustaseme reguleerimine

Õhuniisutaja eelis nr. 4 Öine režiim

Õhuniisutaja eelis nr. 5 Lõhna- ja eeterlike õlide aurustamise võimalus

Õhuniisutaja eelis nr. 6 Puhta vee niisutamise tehnoloogia

Õhuniisutaja eelis nr. 7 Ei jäta pindadele katlakivi ega kondensaati

Õhuniisutaja eelis nr. 8 Lihtne hooldada

 

Tehnilised parameetrid:

 • Maksimaalne niisutusvõimsus - kuni 300 ml/h;
 • Soovitatav ruumidele kuni - 45 m2;
 • Niisutustüüp - külm aur, looduslik niisutaja;
 • Veepaagi maht - 4 liitrit;
 • Kontroll - elektrooniline, LED displei;
 • Automaatne töö vastavalt soovitud niiskustasemele - Jah, saab valida soovitud niiskustaseme;
 • Müratase - 27 dB;
 • Niisutamise intensiivsuse valikud - 3;
 • Elektrikulu maksimaalse kiirusega - kuni 0,006 kW;
 • Elektrikulu minimaalse kiirusega - kuni 0,003 kW;
 • Taimer - jah (kuni 12 tundi);
 • Mõõdud - 280 x 350 x 210 mm;
 • Kaal - 2,45 kg;
 • Öine unerežiim - Jah;
 • Spetsiaalne sahtel lõhnade (eeterlike õlide) aurutamiseks - Jah;
 • Vahetatavad niiskusjaotuse filtrid. 2 filtrit on õhuniisutuses kasutamiseks kaasas ning komplekti lisatakse täiendav filtrikomplekt. Filtrid asendamiseks leiate SIIT;
 • Vahetatav hõbeioonkuup (mikroobide ja bakterite eemaldamiseks veest). Muudatuse kuubi leiate SIIT;

 

3-aastane garantii

 

teavet
Te ei ole kindel, kuidas õhuniisutajat valida? Pakume videotutvustusi, mis aitavad teil otsustada. Kliki siia.

 

 

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan
Õhuniisutaja ALAZE Stylies