WINIX PlasmaWave õhu ionisatsioon

 

PlasmaWave™ lõhub õhus leiduvad saasteained molekulaarsel tasemel. Murdosa sekundi jooksul ühineb PlasmaWave™ õhus looduslikult esinevate veemolekulidega (H2O), et luua miljardeid hüdroksüülradikaalseid molekule (OH).

OH on ebastabiilne molekul, mis otsib tasakaalu, varastades vesinikuaatomeid külgnevatest vesinikku sisaldavatest molekulidest (saasteained), muutes need kahjututeks vee-, süsinikdioksiidi- ja muudeks vastuvõetavateks molekulideks. Tulemuseks on saasteainete mõõdetav vähenemine pärast õhu liikumist läbi plasmageneraatori (PlasmaWave™). Molekulide reformimisel saab PlasmaWave™ tehnoloogia abil vähendada lõhnu, samuti lenduvaid orgaanilisi ühendeid (keemilised aurud). See on efektiivne vähendamaks õhus lenduvate osakeste hulka.

PlasmaWave™ tehnoloogia on kahjutu ja OH-molekul elab ümbritsevaid molekule reformides vaid nanosekundi. Kõige olulisem on see, et erinevalt vanaaegsest ioontehnoloogiast ei tekita PlasmaWave™ kõrvalsaadusena kõrget osooni. Koos ventilaatori ja filtri õhupuhastussüsteemiga pakub PlasmaWave™ tõhusat meetodit soovimatute saasteainete, sealhulgas tolmu, suitsu ja õietolmu, samuti lenduvate orgaaniliste ühendite, allergeenide ja lõhnade õhust puhastamiseks.