AW600 Õhuniisutaja (WINIX)

Tootja: Winix (Lõuna-Korea)

Tööpindala kuni 55 m2,

Tõhusus - 500 ml/val,

Juhtimine - elektrooniline.

349

Kättetoimetamine: 5,00
<

   Õhku niisutav õhupuhasti Winix AW600 niisutab ruume vaikselt ning eemaldab samaaegselt õhust allergeenid ja muud suuremad osakesed. Winix AW600 aurustab vett ventilaatori abil ning parandab sissehingatava õhu kvaliteeti.

 

   Niisutav õhupuhasti AW600 suunab õhuvoo läbi ketaste, mis allergeenid, tolmu ja muu saaste kinni püüavad. Kettad pöörlevad pidevalt ning loputusvesi peseb neilt kogu mustuse maha, lastes puhtal ja niiskusest küllastatud õhul ruumi tagasi pääseda. Nii säilitatakse ruumides puhas õhk ja tervislik niiskustase. AW600 kasutab erinevate peente allergeenide, lõhnade ja muu saaste õhuvoost eemaldamiseks kombineeritud HEPA- ja aktiivsöefiltrit. Unikaalne PlasmaWave tehnoloogia lagundab lisaks ka õhus leiduvad viirused, bakterid, lenduvad orgaanilised ühendid jms, ilma, et eraldaks ruumi mingit kahjulikku osooni. Niisutav õhupuhasti Winix AW600 on täiuslik valik talveks, külmetushaiguste ja gripi leviku hooajaks.  

 

   Winix AW600 hoiab mugavat niiskustaset ruumides automaatselt. Seade ei nõua mingeid niisutusfiltreid, mida oleks vaja pidevalt vahetada. Suur aurustatava vee kogus tagab mugava niiskustaseme ka äärmuslike tingimuste korral.

 

Hepa ir aktyvios anglies filtras

 

Tehnilised andmed:

 

- Niiskuse tõhusus - 500 ml/val (12 l/Päevas);

- Sobib ruumidesse kuni - 55 m2;

- Niisutus tüüp - külm aur, ketas;

- Õhupuhastus - kombineeritud HEPA ja aktiivsöe filter (vajab vahetamist üks kord aastas), PlasmaWave tehnoloogia;

- Veepaagi maht - 7 liitrit;

- Juhtimine - elektrooniline;

- Automaatne soovitud niiskuse tase toetus - olemas;

- Müratase - vähem kui 25dB;

- Energiatarve - 16W;

- Mõõtmed - 345x345x450 mm;

- Netokaal - 8,5 kg;

 

AW600 Õhuniisutaja Winix

 

 

 

Miks mul õhuniisutit vaja on?

Meedikud soovitavad hoida ruumides niiskustaset vahemikus 40% kuni 60%. Kuiva õhu tõttu hakkavad silmad kipitama ja valutama, nahk kuivab ja kestendab, suu ja nina limaskestad kuivavad ning une kvaliteet halveneb. Lisaks on kuiva õhu korral ka märksa kergem külmetushaigustesse ja grippi haigestuda.

Ruumide siseviimistlus ja mööbel, mis on valmistatud puidust või kangastest (kardinad, vaibad jne), imab õhust väga palju niiskust. Kui õhk ruumis liiga kuivaks muutub, võivad puitu (põrandasse, mööblisse) praod sigineda ning õhus elektrostaatilised laengud tekkida. Ka puust muusikainstrumendid lähevad puidu kuivades häälest ära.

Külm õhk võib sisaldada märksa vähem niiskust kui soe õhk. Sel põhjusel langeb siseruumide niiskustase talvel sageli alla 30%. Mida suurem on vahe sise- ja välistemperatuuride vahel, seda kuivem on õhk ruumides. Niiskustaset on kõige lihtsam mõõta niiskusemõõtjaga. Pange niiskusemõõtja toa keskele, akendest ja ustest võimalikult kaugele, ning lihtsalt jälgige niiskuse näitu ekraanil. Juhul, kui niiskustase on madalam kui 40%, on teil vaja õhuniisutit. Kui niiskustase on kõrgem kui 60%, soovitame hankida niiskusekoguja, et hallituse tekkimist ennetada.

 

Kas tuulutamine tõstab ruumi niiskustaset?

Akende avamine külmal aastaajal ei aita ruumide niiskustaseme tõstmisele kuidagi kaasa. Kahtlemata on regulaarne ja lühiajaline tõmbetuul tervisliku värke õhu säilitamiseks ruumides vägagi oluline (talvel soovitatakse ruume tuulutada 3-5 korda päevas, mitte rohkem kui 5 minutit korraga), kuid liiga sage ja pikaajaline tuulutamine kuivatab õhku veelgi rohkem. Selle põhjuseks on asjaolu, et külmas välisõhus on väga vähe niiskust ning soojenedes muutub see veelgi kuivemaks.

 

Kas on tõsi, et toataimed ja pesu kuivatamine niisutavad õhku?

Toalilled, toiduvalmistamine, märg pesu jms võivad niiskustaset küll lühikeseks ajaks veidi tõsta, kuid sel viisil pole võimalik optimaalset niiskustaset pikema aja vältel säilitada. Kui ruumid on väga kuivad, avaldavad need tegevused niiskustasemele väga vähe mõju. Ka radiaatoritele riputatud märjad käterätid ja veega täidetud anumad suudavad niiskustaset veidi tõsta, kuid samuti vaid lühikeseks ajaks. Lisaks võivad liiga harva pestavad niisked tekstiilid muutuda bakterite leviku allikaks.

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan
Õhuniisutaja ALAZE Stylies