Õhukuivati 12L PLATINUM Meaco

12L Platinum Õhukuivati (Meaco)

Tootja: MEACO (Suurbritannia)

Ruumidele kuni 50 m2
Töömaht - 12 L/päevas
Juhtimine - E.ekraanipilt

209

Tarneaeg 2-3 tp.: 5,00
<

Kasutajapoolseid ekspluatatsioonikulusid vähendades kergitavad Meaco Platinumi tootesarja õhukuivatid nende seadmete tõhususe lati senisest märksa kõrgemale. Teiste sama jõudlusega õhukuivatitega võrreldes võimaldavad niiskuse kogumise parem kvaliteet ja efektiivsemad komponendid kasutajatel elektrikulu arvelt säästa enam kui 50 eurot aastas.

Meaco õhukuivatite Platinumi tootesarja kuulub kaks mudelit: väikese energiakuluga õhukuivatid Meaco Platinum 12L ja Meaco Platinum 20L. Mudel Meaco Platinum 12L kehtestab uue standardi, kasutades ainult 165 W elektrienergiat. Meaco Platinum 20L aga on veelgi säästlikum, kuna selle energiakasutus on vaid 255 W (mõnede teiste õhukuivatite elektrikulu ületab antud näitajat lausa kahekordselt).

Meaco Platinumi tootesarja õhukuivatite energiatõhusus võimaldab teil igal aastal säästa märkimisväärse rahasumma, mis muidu elektriarvete tasumisele kuluks. Niivõrd efektiivselt töötava õhukuivati loomiseks tuli täiustada seadme disaini ning hoolitseda ka selle eest, et iga kuivati osa parima kvaliteediga oleks. See tähendab, et Platinumi tootesarja õhukuivatid on vaiksemad, vastupidavamad ja töökindlamad, kui mistahes teised praegu turul saada olevad õhukuivatid. Meaco uued õhukuivatid on teistest kompressorkuivatitest peajagu üle, ning just seepärast kuuluvadki need Meaco esimesse Platinumi tootesarja.

Kui lisaks niiske õhu probleemi lahendamisele soovite õhku ka erinevatest kahjulikest osakestest puhastada, võite täiendavalt kasutada HEPA filtrit. Nii kuivatab teie Meaco Platinumi õhukuivati ruume ja puhastab samas ka õhku inimsilmale nähtamatutest allergeenidest ja muust saastest.

 

Tehnilised andmed:

 • Ruumidele kuni 50 m2;
 • Töömaht - 12 L/päevas, alates 300C ja 80% õhuniiskust;
 • Töömaht - 6,2 L/päevas, alates 200C ja 70% õhuniiskust;
 • Automaatne soovitud niiskuse tase toetus - olemas;
 • Juhtimine - elektrooniline, LCD ekraan;
 • Filtrid - Pestav tolmu filter
 • Ventilaatori kiiruseid - 1;
 • Õhuvool - 100 m3/tunnis;
 • Võimalus kasutada äravoolu ühendust - olemas;
 • Kollektori maht - 2,5 liitrit;
 • Taimer - olemas;
 • Müratase  - vähem kui 44 dB
 • Lubatud töötemperatuur - +5 +35 0C;
 • Elektritoide- 220-240V/50Hz;
 • Energiatarve - 165W;
 • Mõõtmed - 485x248x325 mm;
 • Netokaal - 9,5 kg.

 

Õhukuivati ehk niiskusekoguja kogub õhust liigset niiskust. Enamus niiskusekogujaid töötab ühel ja samal põhimõttel: õhk imetakse seadmesse sisse ja jahutatakse seal kiiresti maha, mistõttu niiskus kondenseerub ning kuivatatud õhk puhutakse ventilaatori abil ruumi tagasi. Mõnedes õhukuivatites ja niiskusekogujates kasutatakse absorbenti, mis õhust liigset niiskust imab ning kuumutatult seda aurustab. Õhust eemaldatud niiskus kogutakse selleks mõeldud anumasse või lastakse väljavoolutoru kaudu välja (enamik niiskusekogujaid on varustatud mõlema võimalusega).

Õhukuivati või niiskusekoguja paigaldatakse tavaliselt suurema õhuniiskusega ruumidesse: keldrisse, soklikorrusele, pesukuivatusruumi, kööki, magamistuppa, vannituppa, SPA- või basseiniruumi, laoruumi, töökotta, ehitusplatsile.

Juhul, kui teie ruumides on kõrge niiskustase, töötab õhukuivati või niiskusekoguja võimsamalt ja kauem. Seega, kui soovite kuivatada õhku suures, niiske sisekliimaga keldris, läheb teil vaja võimsamat (võib-olla koguni tööstuslikku), keldritele mõeldud niiskusekogujat, mis rohke niiskuse eemaldamisega tõhusalt toime tuleks. Suure jõudlusega õhukuivatid on suure niiskusehulgaga toime tulemiseks vastavalt konstrueeritud. Osa õhukuivateid on mõeldud kasutamiseks spetsiaalselt teatud kindlates siseruumides, näiteks keldrites, soklikorrustel, pesukuivatusruumides, basseini- või SPA-ruumides jne, seega saate valida täpselt oma erilistele vajadustele vastava seadme. Tööstuslikud laoruumide õhukuivatid on konstrueeritud ja ehitatud nii, et nad tõhusalt ja efektiivselt suuri kaubaladusid kuivataksid.

Otsite vaiksemat, kvaliteetsemat ja tõhusamat niiskusekogujat? Proovige niiskusekogujat WDD80!

Kirjutage arvustus

    Ma ei soovita           Soovitan
SW seeria Wood´s õhukuivatid